İnstagram Yönetimi

Sosyal medya siteleri içerisinde en çok tık alan İnstagram ile artık sizler kısa süre içerisinde hayal etmiş olduğunuz kazançları elde edeceksiniz. Çünkü İnstagram üzerinden hem ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilir hem de Fenomen olma yolunda bir adım daha atmış olursunuz. Takipçileriniz ne kadar fazla olursa o kadar çok tanınırsınız ve bu hesaplarınızı yönetmeniz için de İnstagram Hesap Yönetimi hizmetimiz sayesinde birçok yükten kurtulacaksınız. Üstelik günde binlerce takipçiye ulaşabilecek ve en hızlı şekilde hesap yönetimini de gerçekleştirmiş olacaksınız.

Paylaşım Algoritması

İnstagram takipçilerinin aktif olduğu saatler genellikle 11.00-13.00 veya 19.00-21.00 saatleridir. Tabi kendi sayfanız içinde bir monitoring yaparak sayfanızın aktif olma saatlerini inceleyebilir ve buna göre bir aksiyon alabiliriz. Sayfanızın aktif olduğu saatlerde paylaşım yapılarak hem daha çok kişiye görünmenizi hem de daha çok etkileşim almanızı sağlar.

Yorum Algoritması

Etkili Instagram Yönetimi için yorumlara olabildiğince çabuk yanıt vermelisiniz. (60 dk. içerisinde) Gönderilerinizde, gönderinin biçimine göre konum kullanmak etkileşim sayınızı arttıracak  önemli bir unsurdur. Yorumlar sizin potansiyel müşteri ve takipçilerinizi sizin hakkınızda bilgi sahibi olmalarını ve etkileşim arttırıcı bir unsurdur.

Hashtag Algoritması

Etiket (hashtag) kullanımında seçici olmakta yarar var. Paylaşımınızla alakalı hashtag kullanımı etkileşimi arttıracaktır. Özellikle ticari amaç güden bir sayfayı yönetiyorsanız etiketlerinizi hedef kitlenize göre seçmelisiniz.

Takipçi Algoritması

Instagram büyük takipçili ve yüksek etkileşime sahip sayfaların sizin sayfanızı takip etmesini çok olumlu karşılayacaktır. Ayrıca algoritma, sayfanızda bir potansiyelin olduğunu algılayacaktır. Bu nedenle büyük takipçili ve referansı yüksek sayfaların sizin sayfanızı takip etmesini sağlamaya çalışın.