Fotoğraf-Video-Drone Çekim Hizmetleri

Drone çekim hizmeti havadan insansız hava araçlarıyla (İHA) fotoğraf ve video çekim hizmetidir. Drone hava çekimi, klasik fotoğraf ve video çekimlerden elde edilemeyecek farklı açılarla estetik medya öğeleri sunar. Etkinlik veya inşaatınızın farklı açılarından birçok detayını göstermenizi sağlar. Havadan çekim hizmeti ile, izleyenlerin etkileneceği ve markanızı kurumsal gösteren çekimler, projelerinize yeni bir bakış açısı kazandıracaktır.

Bilgi Alışverişi Ve Çekim Mekanlarının Belirlenmesi

İhtiyaçlarınızı dinler ve pazarlama iletişimi çalışmalarını inceleyerek doğru bir plan çerçevesinde yol alırız . Çekim alanlarımızı ve konu başlıklarımızı belirleyerek iyi ürünü en ideal süreçte ortaya çıkarmak için planlamalarımızı tamamlarız .

Bilgilere ve Dökümanlara Hakim Olunması

Hedeflerimizi analiz ederek ; üretilecek doğru içerikle projeler , senaristlerimiz tarafından doğru mesajlar ve doğru iletişim kanalları ile doğru müşteri hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel Çekim Ekipmanları İle Yola Çıkma

Belirlenen strateji kapsamında Proje çerçeve hatları oluşturulduktan sonra profesyonel ekibimiz ve projeye uygun görülen ekipmanlarımız ile projenin uygulama aşamasına geçer ve sahada görev almaya başlarız .

Seslendirme, Müzik, Kurgu Aşamalarının Tamamlanması

Kurgu montaj ekibimiz post prodüksiyona ait tüm isteklerinizi ve isteklerinizden ötesini minimum süreçte, üst düzey kalitede ön gösterime sunmak üzere sizlerle buluşturuyor.